Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Barry'' - HBO prezentuje nowy zwiastun finałowej serii 1

HBO prezentuje zwiastun ostatniego sezonu komediowej serii Barry, która opowiada o płatnym zabójcy pragnącym zmienić swoje życie.

Opublikowany materiał daje nam spojrzenie na głównego bohatera, który znajduje się w więzieniu. Cousineau zostaje okrzyknięty bohaterem, a aresztowanie Barry’ego niesie ze sobą szokujące konsekwencje. Wszystko to prowadzi do wybuchowego i przezabawnego ostatniego rozdziału historii tego bohatera.

Barry zarabia na życie jako płatny zabójca z dolnej półki. Mężczyzna jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Niechętnie zgadza się na realizację zlecenia w Los Angeles, gdzie ma zająć się młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, Barry trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. To jednak nie jest takie proste… Barry’emu udaje się wyeliminować wiele czynników zewnętrznych, które pchnęły go w kierunku przemocy, odkrywa jednak że w jego psychice jest coś, co pcha go w kierunku zabójczej profesji. Czy nareszcie uda mu się odrzucić przeszłość czy jednak będzie musiał zapłacić za dawne grzechy?

Do tytułowej roli po raz ostatni powraca Bill Hader. Czwarty sezon składać ma się z ośmiu odcinków, a jego premiera na HBO i HBO Max już 16 kwietnia.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…