Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun i plakat nowego filmu Wesa Andersona ''Asteroid City'' 0

Już możemy oglądać pierwsze efekty kolejnej współpracy wytwórni Focus Features i reżysera Wesa Andersona. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Asteroid City. Jest także plakat promujący produkcję.

Scenariusz do Asteroid City napisał sam Anderson wraz z Romanem Coppolą. Reżyser zebrał w swoim nowym filmie plejadę hollywoodzkich gwiazd. Angaże otrzymali Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jason Schwartzman, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Stephen Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Margot Robbie, Tony Revolori, Jake Ryan i Jeff Goldblum. Na liście z nazwiskami obsady brakuje długoletniego współpracownika reżysera, Billa Murraya. Aktor zaraził się koronawirusem przed rozpoczęciem zdjęć i producenci na jego miejsce zatrudnili Carella.

O czym opowie Asteroid City?

Ma to być filmowa poetycka medytacja nad sensem życia. Opowiada historię fikcyjnego amerykańskiego pustynnego miasta około 1955 roku. Odbywa się tam konwent, który gromadzi uczniów i rodziców z całego kraju w celu rywalizacji naukowej oraz odpoczynku i rekreacji. Wydarzenie to zostaje spektakularnie zakłócone poprzez zachodzące zjawiska, które zmienią świat. W filmie nie zabraknie humoru, dramatu i romansu.

Poniżej wspomniany zwiastun oraz plakat:

Premiera Asteroid City 16 czerwca.

Źrodło: Focus Features, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…