Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda "Sukcesji" zagra w trzeciej części "Deadpoola" 0

Matthew Macfadyen, którego możemy oglądać w 4. sezonie wybitnego serialu HBO Max Sukcesja, dołączył do obsady aktorskiej Deadpoola 3.

Matthew Macfadyen - "Sukcesja"

Aktualnie Matthew Macfadyena możemy oglądać w 4. sezonie Sukcesji, którego pierwszy odcinek zadebiutował w tym tygodniu na platformie streamingowej HBO Max. Już niedługo natomiast fani komiksowych adaptacji zobaczą tego aktora w trzeciej odsłonie przygód Pyskatego Najemnika! Matthew Macfadyen dołączył bowiem do obsady aktorskiej Deadpoola 3.

Niestety na razie nie ma żadnych szczegółów związanych z postacią, w którą wcieli się Matthew Macfadyen w "trójce". Przypomnijmy, że wcześniej potwierdzono angaż innej serialowej gwiazdy. Emma Corrin doskonale znana fanom serii The Crown także dołączyła do obsady Deadpoola 3.

Fabuła także trzymana jest w tajemnicy, ale wiemy, że do ponownej roli Wolverine’a szykuje się już Hugh Jackman, który zagra u boku Ryana Reynoldsa. Ostatnio plotkowano, że historię zaangażowani mogą być też przedstawiciele The Time Variance Authority, czyli organizacji, którą poznaliśmy dzięki serialowi Loki. Na ekranie maja pojawić się Mobius (Owen Wilson) i Miss Minutes.

Premiera Deadpoola 3 w kinach 6 września 2024 roku.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…