Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Clayface może pojawić się w "The Batman 2" oraz solowym filmie 0

Ciekawe nowiny dotyczące przyszłości uniwersum, które zapoczątkował film The Batman. Do świata Mrocznego Rycerza może już niebawem dołączyć jeden z jego ikonicznych przeciwników – Clayface.

Mike Flanagan, czyli reżyser takich filmów, jak Doktor Sen oraz Oculus, a także twórca seriali grozy Nawiedzony dom na wzgórzu, Nawiedzony dwór w Bly czy Nocna msza, przedstawił włodarzom studia plan na solowy film o postaci znanej jako Clayface.

DC Studios jeszcze nie zapaliło temu projektowi zielonego światła, ale nie powiedziało także "nie". Plotka głosi, że Mike Flanagan i jego partner z Intrepid Pictures, Trevor Macy, spotkali się z szefami DC, Jamesem Gunnem i Peterem Safranem. Reżyser chciałby, aby Clayface był częścią głównego uniwersum DC, jednak studio może mieć nieco inne plany.

Podobno Clayface miałby być niezwykle ciekawym dodatkiem do sequelu filmu The Batman, którego scenariusz cały czas jest modelowany. Na razie jednak musimy poczekać aż kurz opadnie i wtedy wszystkie decyzje zapadną. Clayface w interpretacji Flanagana nie byłby złym facetem, a kimś w rodzaju antybohatera.

A Wy, którą z opcji wybieracie? Uniwersum Matta Reevesa czy może DC Universe?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…