Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Grown-ish'' zakończy się szóstym sezonem 0

Dobiega końca kolejna produkcja z uniwersum serialu Czarno to widzę. Twórcy Grown-ish wydali oświadczenie, w którym informują o zakończeniu tej serii nadchodzącym szóstym sezonem.

Finałowa seria podzielona ma zostać na dwie częście. Pierwsza z nich zadebiutuje latem tego roku, druga zaś swoją premierę ma mieć w 2024 roku.

Grown-ish śledzi losy najstarszej córki Dre i Bow Johnsonów, Zoey Johnson, gdy ta idzie na studia i rozpoczyna przezabawną podróż ku dorosłości. Serial przedstawia współczesne podejście do aktualnych problemów, z którymi borykają się zarówno studenci, jak i administratorzy w świecie szkolnictwa wyższego.

Produkcja ta jest jednym ze spin-offów Czarno to widzę. Do uniwersum tego należy jeszcze Miszmasz, będący prequelem oryginału, rozgrywający się na początku lat 80. i opowiadający o młodych latach Bow Johnson.

Za wszystkie seriale należące do tej franczyzy odpowiada Kenya Barris. W Grown-ish w rolach głównych występują Yara Shahidi, Trevor Jackson, Diggy Simmons, Marcus Scribner i Daniella Perkins.

Spin-off ten zamyka się po prawie roku od końca oryginalnej serii Czarno to widzę powstałej dla ABC.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…