Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Welcome to Derry'' - czy Bill Skarsgard powróci do roli Pennywise'a? 0

Trwają już prace nad scenariuszem serialu '’Welcome to Derry'', rozszerzającego franczyzę powstałą wokół klauna Pennywise'a. Produkcja ta ma być prequelem kinowych hitów ’’To’’ powstałych w oparciu o powieść Stephena Kinga. W serii tej prawdopodobnie w morderczego klauna wcieli się kto inny, niż Bill Skarsgard.

Serial powstaje dla HBO Max. Jego producenci nie poinformowali jeszcze o żadnych angażach do niego. Na temat ten wypowiedział się jednak Skarsgard, odtwórca Pennywise’a w obu pełnometrażowych filmach. Z jego słów wynika, iż obecnie nie jest on w żaden sposób zaangażowany w tenże projekt.

Zobaczymy co wymyślą i co z tym zrobią. Narazie nie jestem w to zaangażowany. Jeśli ktoś inny wcieli się w Pennywise’a, moja rada – zrób to po swojemu i baw się tą postacią. To co wydawało mi się niesamowicie przyjemne w tej postaci, to jej niewiarygodna abstrakcja

powiedział Skarsgard.

Akcja serialu rozgrywać ma się na początku lat 60. XX wieku. Produkcja przybliży nam genezę klauna Pennywise’a, a także skupi się na początku 27-letniej klątwy, która nawiedza Derry, małe miasteczko w stanie Maine.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…