Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

To koniec wielkiej kariery Clinta Eastwooda. Nakręci on swój ostatni film 2

Clint Eastwood planuje zakończenie swojej niesamowicie długiej i wypełnionej aktorskimi i reżyserskimi dokonaniami kariery. Pracuje on aktualnie nad swoim ostatnim filmem, który zwieńczyć ma cały proces jego filmowej twórczości.

''Cry Macho''

92-letni filmowiec swój ostatni projekt zrealizuje oczywiście we współpracy ze studiem Warner Bros., z którym współpracuje od prawie 50 lat. Jego najnowszym filmem wydanym przez to studio jest dramat Cry Macho. Produkcja ta okazała się finansową klapą, przez co nowy szef Warner Bros. David Zaslav miał pretensje o wyłożenie na nią znacznych funduszy. Tym dziwniejsze, iż teraz studio ponownie zdecydowało się produkować film Eastwooda. Prawdopodobnie Zaslav uznał, iż ostatni film legendarnego reżysera jest tego wart i może przynieść wysoki dochód.

Ostatnim filmowym przedsięwzięciem Eastwooda będzie thriller noszący tytuł Juror #2. Ukazana w nim historia skupić ma się na ławie przysięgłych w procesie o morderstwo. Szczególnie bliżej przyjrzymy się jednemu z ławników, który zaczyna uświadamiać sobie, iż to właśnie on może być mordercą. Po uzmysłowieniu sobie prawdy staje on przed moralnym dylematem: czy zmanipulować ławę przysięgłych tak, aby uniknąć kary czy jednak przyznać się i dobrowolnie poddać karze?

Do głównej roli Eastwood przymierza pewną młodą hollywoodzką gwiazdę. Nazwiska tego szczęśliwca jednak nie ujawniono.

Juror #2 będzie 40 filmem jaki Eastwood wyreżyseruje.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Chemas

Nie dziwię się Clintowi Eastwoodowi. Toż on ma już 92 lata. Mam wielką nadzieję i wierzę w to, że ten ostatni film w karierze, Junior, będzie wspaniałym podsumowaniem wielkiej kariery tego jednego z lepszych aktorów i reżyserów.

Elizabeth_Linton

Najwyższy czas, nie żebym go nie lubiła, ma świetne dokonania aktorskie i jest dobrym reżyserem, ale jest już stary, bardzo stary i czas już żeby przeszedł na emeryturę i odpoczął.

Proszę czekać…