Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''30 srebrników'' - HBO prezentuje pierwszy zwiastun 2. sezonu tego hiszpańskiego horroru 0

Po 3 latach od premiery hiszpańskiego serialu grozy 30 srebrników, HBO Max zapowiada drugi sezon tej udanej produkcji. Przygotujcie się na nadejście prawdziwego piekła. W dalszej części artykułu znajdziecie pierwszą zapowiedź drugiej serii.

W serialu 30 srebrników twórcy wprowadzają widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Produkcja opowiada o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dojść prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

Pierwszy sezon pozostawił nas z wieloma pytaniami, m.in. co się stało z księdzem Vergarą? Nadchodząca kontynuacja jak prezentuje zwiastun zapowiada się na jeszcze bardziej szaloną niż oryginał. Widzicie te demoniczne stworzenia?

Nowe epizody, które jak zapowiadają twórcy Álex de la Iglesia i Jorge Guerricaechevarria wprowadzą postać Christiana Barbarowa (w tej roli Paul Giamatti). To amerykański miliarder, pisarz science fiction, naukowy guru i przywódca tajemniczego Bractwa, do którego należy światowa elita. Podburza, jednak nikt nie zna jego prawdziwych intencji. Prawdopodobnie dość mocno zamiesza w historii ukazanej w 30 srebrnikach.

Premiera 2. sezonu zapowiadana jest na październik tego roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…