Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze oficjalne zdjęcia z ''Secret Invasion'' od Marvel Studios 0

W sieci za pośrednictwem magazynu Vanity Fair pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia promujące kolejny serial od Marvel Studios, który już niedługo trafi na platformę Disney.+. Mowa o Secret Invasion.

Na opublikowanych fotografiach widzimy głównych bohaterów tej limitowanej produkcji, opisywanej jako przełomowy thriller szpiegowski.

Samuel L. Jackson jako Nick Fury i Ben Mendelsohn jako Tales
Olivia Colman
Cobie Smulders jako Maria Hill i Samuel L. Jackson jako Nick Fury
Emilia Clarke jako G’iah
Cobie Smulders jako Maria Hill
Skrull
Emilia Clarke jako G’iah i Ben Mendelsohn jako Tales
Martin Freeman jako agent CIA Everett K. Ross,
Kingsley Ben-Adir jako Gravik

Twórcy serialu zebrali iście gwiazdorską obsadę. Do roli Nicka Fury’ego powraca niezastąpiony Samuel L. Jackson. Emilia Clarke portretuje jedną ze Skrullów, córkę Talosa imieniem G’iah. Będzie ona częścią zradykalizowanej grupy Skrullów, kierowanej przez Gravika (w tej roli Kingsley Ben-Adir). Na liście płac znajdują się również – Olivia Colman jako zła agenta MI6, Killian ScottChristopher McDonaldCarmen Ejogo i Cobie Smulders, która to ponownie powraca do roli Marii Hill oraz Martin Freeman jako agent CIA Everett K. Ross. W bohatera tego Freeman wciela się już któryś raz z kolei. Wcześniej zobaczyć mogliśmy go w dwóch pełnometrażowych produkcjach Marvela – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Czarna pantera.

Colman wciela się w taką postać, w jakiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Jest zimnokrwista i po prostu cudownie rozkoszuje się byciem tą osobą

powiedział Samuel L. Jackson.

Fabuła Secret Invasion ukaże nam inwazję zmiennokształtnych Skrullów na Ziemię.

Premiera serialu już 21 czerwca na Disney+.

Źrodło: Vanity Fair

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…