Czarownice z Eastwick rzucają czar na ABC 0

Powstaje telewizyjny serial Czarownice z Eastwick

ABC zamówiło pilota nowej wersji historii Czarownice z Eastwick, która zostanie napisana przez Maggie Friedman (Dawson's Creek). Serial ma być wariacją na temat filmu Chrisa Soldo z 1987 roku pod tym samym tytułem.

Film, w którym mogliśmy zobaczyć Jacka Nicholsona, Cher, Susan Sarandon oraz Michelle Pfeiffer oparty był na powieści Johna Updike’a opowiadającej o trzech kobietach, które zwracają się ku czarnej magii po stracie lub zerwaniu z mężczyznami ich życia. Wyczarowują mężczyznę z diabelskim charakterem, który postanawia uwieść wszystkie trzy.

Warner Bros. TV przymierzał się do projektu od lat. A w 1992, scenarzyści Carlton Cuse i Jeffrey Boam napisali scenariusz do pilota Witches of Eastwick dla NBC. Zagrali w nim Catherine Mary Stewart, Julia Campbell, Ally Walker oraz Michael Siberri.

Fox przedstawiła inną wersję, wraz z Warner Bros.TV. W 2002 roku, pod tytułem Eastwick powstał serial skupiający się na nastoletnich synach oryginalnych bohaterek filmu z 1987 roku. Zagrali w nim Lori Loughlin, Marcia Cross orazKelly Rutherford. A produkcją zajmowal się Jim Leonard a scenariusz napisali Jon Cowan i Robert Rovner.

Czarownice z EastwickCzarownice z Eastwick

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…