widoczny tu i tam. hasam.

U Pana Boga... po raz trzeci ! 0

A jednak. Mania sequeli i temu podobnych dziwnych tworów nastała i w Polsce. 19 sierpnia rozpoczynają się zdjęcia do trzeciej części
filmu „U Pana Boga za Piecem”.

U Pana Boga w Ogródku2007U Pana Boga w Ogródku2007

Tłem do całej historii będą ponownie przepiękne podlaskie krainy: Supraśl, Tykocin, Królowy Most i Sokółka. Jacek Bromski nie wyklucza stolicy województwa Białegostoku, gdyż do wielu ujęć potrzebne są „ciekawe wnętrza i miejsca”. Zdjęcia potrwają do 16 października.

Obsada nie zmienia się. Ulegnie zmianie linia fabularna. Jak pisze regionalny Kurier Poranny, to tym razem pojawią się kłopoty związane z wyborem nowego burmistrza Królowego Mostu. Poprzedniego [zresztą nietrudnego do zapamiętania] burmistrza zagra nadal Mieczysław Fiodorow. Do tej pory w Królowym Moście burmistrz był jednym z trzech ciał rządzących obok księdza i komendata. Jednak teraz wszystko ma się zmienić, ponieważ konkurentem do stołka jest Śliwiak (którego ponownie zagra Ryszard Doliński).

Czy kolejna kontynuacja okaże się niewypałem i przesadą? Być może, ale kultowe postaci (Ksiądz czy Policjant) odegrają ci sami aktorzy, więc będzie na czym „zarzucić oko”.

A propos poprzedniej produkcji zapraszam do lektury: http://fdb.pl/w2965,Powraca,policjant,i,proboszcz.html

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…