Nowy zwiastun Body of Lies 0

Ridley Scott zaprezentował kolejną zapowiedź swojego najnowszego filmu

Crowe wciela się w postać Eda Hoffmana, skłonnego do intryg szefa CIA, który wraz z agentem Rogerem Ferrisem (DiCaprio) zastawia pułapkę na jednego z najniebezpieczniejszych liderów Al-Kaidy, rozpuszczając fałszywą plotkę, że zamachowiec współpracuje z Amerykanami.

Body of LiesBody of Lies

Reżyseruje Ridley Scott znany nam przede wszystkim z Gladiatora, Thelma i Louise czy Helikopter w Ogniu. W obsadzie filmu znaleźli się: Russell Crowe (Gladiator) , Leonardo DiCaprio (Aviator), Mark Strong (Stardust) , Carice van Houten (Czarna Księga),Ben Youcef (Ultimatum Bourne'a), Ali Suliman (Królestwo). Zdjęcia zrobił Alexander Witt(Casino Royale, Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły) a muzykę skomponował Marc Streitenfeld. Ostateczne poprawki na scenariusz naniósł Steve Zaillian, który pracował na planie z Ridleyem i Crowem podczas produkcji American Gangster.

W Sieci Kłamstw będzie miał premierę w Stanach Zjednoczonych 10 października 2008 roku, a w Polsce niedługo później, bo 30 października.

Zapraszam do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

Obejrzę, bo Ridley Scott w końcu ;) A na dodatek Carice van Houten. Zobaczymy, jak sprawdzi się w Hollywood. I mam nadzieję, że DiCaprio w końcu zabłyśnie jakąś dobrą rolą, bo on się stacza niestety.

Proszę czekać…