Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Indira Varma ponownie dołącza do świata ''Doctora Who'' 0

Zbliżający się nowy sezon nadal cieszącego się ogromną popularnością serialu Doctor Who, zyskał nową osobę w obsadzie. Do uniwersum po latach powraca Indira Varma, aktorka znana z Gry o tron czy Carnival Row.

Indira Varma, ''Gra o tron''

Varma wcieli się w tajemniczą postać Księżnej. Dołącza ona do innych gwiazd, które wystąpią w serialu gościnnie. Są to m.in. Jonathan Groff, Aneurin Barnard i Jinkx Monsoon.

W nowym sezonie poznamy piętnaste już wcielenie tytułowego Doktora. Portretuje go Ncuti Gatwa. Zaś w jego towarzyszkę Ruby Sunday wciela się Millie Gibson.

Wiele lat temu Indira Varma wystąpiła już w produkcji należącej do uniwersum '’Doctora Who'’. Zagrała ona rolę Suzie Costello w pierwszym sezonie spin-offu Torchwood opowiadającego o losach pracowników Instytutu Torchwood, który zajmuje się bronieniem Ziemi przed zagrożeniami z kosmosu.

Uwielbiałam grać Suzie Costello, więc cieszę się, że ponownie wkraczam w ten świat

powiedziała Varma.

Po latach do pracy nad serialem powrócił także Russell T. Davies, który ponownie pełni rolę showrunnera.

Nowy sezon serialu zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Data jego premiery nie została jednak jeszcze podana.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

miałem okazję obejrzeć całość The Movie i do dzisiaj zastanawiam się co jest w tym serialu – historia słaba, motywacja taka sobie, bohaterowie o spłyconej powierzchownej energii, poziom zbiegów okoliczności przebija sufit – na końcu cieszyłem się, że to już koniec i mogę przestać się męczyć. Ten test był konieczny aby wyrobić swoje zdanie.

Proszę czekać…