Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun red band komedii ''Bez urazy'' z gwiazdą ''Igrzysk śmierci'' w roli głównej 0

Sony Pictures prezentuje nowy zwiastun komedii dla dorosłych Bez urazy, w którym w rolach głównych występują Jennifer Lawrence znana z serii '’Igrzyska śmierci'’ i debiutujący na wielkim ekranie Andrew Feldman. Opublikowane wideo przeznaczone jest tylko dla pełnoletnich widzów.

Jennifer Lawrence, film ''Igrzyska śmierci''

Bohaterką filmu jest Maddie, kobieta która aktualnie ma finansowe problemy i może stracić rodzinny dom. Tak więc, gdy znajduje intrygującą, ale dobrze płatną ofertę pracy decyduje się zaryzykować. Zamożne małżeństwo chce, aby Maddie umówiła się z ich nieśmiałym i zamkniętym w sobie 19-letnim synem Percym. Mają nadzieję, że dzięki niej chłopak wyjdzie ze swojej skorupy i zanim pójdzie na studia zacznie cieszyć się życiem. W trakcie swojego zadania Maddie odkrywa coś zaskakującego.

Poniżej wspomniany zwiastun:

Bez urazy wyreżyserował Gene Stupnitsky mający na swoim koncie komedię Grzeczni chłopcy. Pracował on na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Johnem Phillipsem, który jest także producentem wykonawczym. W obsadzie filmu są także Matthew BroderickNatalie MoralesLaura BenantiKyle MooneyHasan Minhaj i Ebon Moss-Bachrach.

Premiera komedii w kinach 23 czerwca. Jak mówią jej twórcy utrzymana jest ona w stylu Złej kobiety.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…