Dolph Lundgren dołączy do uniwersum "Wiedźmina" 0

Legenda filmów akcji, Dolph Lundgren, dołączył do uniwersum Wiedźmina na platformie Netflix. Podczas jednego z wywiadów, ujawnił, że przebywa obecnie w RPA, gdzie kręci spin-offową serię Wiedźmina, która najprawdopodobniej jest nadchodzącym serialem o Szczurach, grupie złodziei, która ma zadebiutować w 3. sezonie serialu.

kadr z filmu "Niezniszczalni 2"

W oryginalnych powieściach Andrzeja Sapkowskiego o Wiedźminie Szczury to drużyna młodych odmieńców, którzy łączą siły po tym, jak szalejąca wojna na kontynencie wywraca ich życie do góry nogami. Jeden z członków grupy, Mistle, ma nawet kontrowersyjny, obraźliwy związek z Ciri, który, miejmy nadzieję, zostanie zmieniony w adaptacji Netflix. Trzeci sezon Wiedźmina będzie adaptacją Czasu pogardy, trzeciej książki z serii powieści Sapkowskiego, w której właśnie pojawiają się wspomniane Szczury.

Oprócz tego, że jest częścią sezonu 3, gang przestępców otrzyma także swój własny spin-off będący prequelem, opowiadający o tym, jak ci młodzi ludzie postanowili wieść życie przestępcze. Ponieważ Szczury tworzą głównie młode osoby, trudno sobie wyobrazić, aby Lundgren stał się częścią grupy. Jednak historia Szczurów przeplata się z bezwzględnym łowcą nagród Leo Bonhartem, Lundgren może być głównym antagonistą spinoffu. W takim przypadku aktor powinien wkrótce przejść także do głównej serii, ponieważ Bonhart również wielokrotnie przecina ścieżki z Ciri.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…