Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Adeline Rudolph w roli ikonicznej bohaterki w powstającej kontynuacji ''Mortal Kombat'' 0

Rośnie obsada sequela Mortal Kombat. Jak donoszą zagraniczne media rolę w widowisku otrzymała Adeline Rudolph, aktorka znana z seriali Chilling Adventures of Sabrina, Riverdale i Resident Evil: Remedium.

Adeline Rudolph, serial ''Resident Evil: Remedium''

Rudolph wcieli się w postać zwaną Kitana. Bohaterka ta uzbrojona jest w zabójcze metalowe wachlarze. Po raz pierwszy pojawiła się w grze '’Mortal Kombat II'’ i stała się ikoniczną i jedną z najbardziej charakterystycznych postaci tej serii gier wideo.

W grach Kitanę łączy bliska więź z Jade, w którą w sequelu wcieli się Tati Gabrielle. W obsadzie jest także Karl Urban, który sportretuje Johnny’ego Cage’a. Oczekuje się, że powróci wielu aktorów z pierwszego filmu Mortal Kombat z 2021 roku, jednak oprócz Jessici McNamee mającej ponownie wcielić się w Sonyę, reszta nazwisk na razie jest nie znana.

Zdjęcia do kontynuacji Mortal Kombat odbędą się w kompleksie Village Roadshow Studios w Queensland w Australii. Za kamerę sequela powróci reżyser nowej adaptacji – Simon McQuoid. Będzie on pracował na scenariuszu autorstwa Jeremy'ego Slatera.

O czym opowiada nowy Mortal Kombat?

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…