Powstanie film o kopaniu tyłków 0

Na podstawie komiksu autora Wanted

Matthew Vaughn w najbliższym czasie zacznie zdjęcia do ekranizacji komiksu pt. Kick-Ass autorstwa Marka Millara. Z powodu tego, że fabuła filmu jest dość brutalna i dodatkowo biorą udział w niej dzieci, reżyser pieniądze na film musiał zebrać sam. Sztuka ta udała mu się całkiem nieźle, ponieważ budżet zapowiadany jest na 30 mln $. Świadczy to także o tym, że Vaughn jest bardzo zdeterminowany by produkcja ta ruszyła.

Christopher Mintz-Plasse/Chloe MoretzChristopher Mintz-Plasse/Chloe Moretz

Skoro mówimy juz o fabule, to skupia się ona na Dave`ie Lizewskim, nastolatku uwielbiającym komiksy. Zafascynowany nimi, postanawia zostać pierwszym superbohaterem. W tym celu szyje sobie kostium by zachować w tajemnicy prawdziwą tożsamość i przybiera imię Kick-Ass. Mimo tego, że nie posiada żadnych mocy i nie jest szczególnie wysportowany bierze sprawy w swoje ręce i ściga przestępców wymierzając im sprawiedliwość. Szybko przekonuje się, że w realnym świecie przestępcy są równie brutalni jak on i równie łatwo może zginąć.

Matthew Vaughn nie obsadził jeszcze postaci głównego bohatera, ale swój udział w filmie może juz potwierdzić Chloe Moretz. Wcieli się w rolę 11-letniej mścicielki władającej mieczem ninja, którego używa do mordowania przestępców. Obecnie trwają jeszcze negocjacje z Christopherem Mintz-Plassem na udział w tej produkcji. Wg scenariusza odgrywałby on postać Red Mista – syna gangstera, który za wszelką cenę chce poznać prawdziwą tożsamość Kick-Assa.

Okładka komiksu Kick-AssOkładka komiksu Kick-Ass

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…