Powstaje prequel Fast and Furious 0

Vin Diesel wyreżyseruje 20 minutowy prequel czwartej części cyklu pod tytułem Fast and Furious.

Vin Diesel, który gra główną rolę w nadchodzącym Babylon A.D., powiedział serwisowi ComingSoon.net, że reżyseruje 20 minutowy prequel filmu Fast and Furious, czwartej części serii studia Universal Pictures.

Diesel zagra w prequelu razem z Michelle Rodriguez w roli Letty i Sunga Kanga w roli Hana. Diesel nie powiedział w jaki sposób będzie zaprezentowany ten prequel. Może być na DVD, w sieci, w telewizji. Nie wiadomo.

Czwarta część filmu jest sequelem pierwszej części. Chociaż Diesel był główną postacią w drugiej i trzeciej części ludzie z Comingsoon sądzą, że prequel będzie umiejscowiony pomiędzy tymi dwoma częściami. Wnioskują to na podstawie obsady, ponieważ Rodriguez zagrał w pierwszej części, Sung Kang w drugiej, a sam Diesel w pierwszej i epizodyczną rolę w trzeciej.

Czwarta część w reżyserii Justina Lina pod tytułem Fast and Furious ma premierę w stanach 5 czerwca 2009 roku. Brian zostaje wypuszczony z więzienia, aby pomóc agentom federalnym zatrzymać importera heroiny znanego jako Braga. Za pomocą informatora o imieniu James Park, Brian – i ostatecznie Dominic Toretto – zyskują miejsce w drużynie przestępczej, gdzie on i jego szpanerski samochód Nissan planują złapać mężczyznę o czerwonych dłoniach.

Vin Diesel i Paul WalkerVin Diesel i Paul Walker

Premiera w Polsce 12 czerwca dzięki dystrybutorowi UIP.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…