Tonight is the night.

Zupełnie nowy Superman 1

Kolejne plany adaptacji komiksów DC Comics przez Warner Bros. Kolejna próba wskrzeszenia Supermana.

Kadr z filmu Superman: Powrót 2006Kadr z filmu Superman: Powrót 2006

Przedstawiciel Warner Bros Jeff Robinov przekazał kilka informacji na temat dalszej współpracy studia z DC Comics.

Na początek ujawnił na plany studia dotyczące Supermana:

Warner Bros miał kiedyś plany na kolejny film z kilkoma superbohaterami na planie. Miał to być Batman vs. Superman. Jednak po rozczarowującym wyniku finansowymSuperman: Powrót, zrezygnowano z jego realizacji. Superman nie wypalił, nie był taki jak chcieliśmy. Nie przedstawił boahtera tak, jak powinien być przedstawiony. Gdyby jednak Powrót wypalił Batman vs. Superman byłby gotowy na święta tego rou lub 2009. Teraz jednak w planach ponowne przedstawienie postaci Supermana, nie łącząc go ani z Batmanem, ani z poprzednimi filmami o Supermanie.

Robinov przedstawił także jak mają się plany filmów o innych bohaterach DC Comics:

Z planami Batman vs. Superman i Justice League Warner Bros po cichu zaadoptował sposób przedstawiania bohaterów w ich filmach, a następnie łączenia ich i ich sequeli w filmy z wieloma postaciami. Z takim planem przedstawialiśmy każdego bohatera komiksów DC, do którego mamy prawa.

Chcemy by tak, jak ostatni film o Batmanie, który stał się najbardziej popularnym filmem tego roku, nasze następne adaptacje komiksów również wyróżniały się mrocznym stylem i ukazywały mroczne strony swoich bohaterów. Każda postać, przy której jest to możliwe, będzie przedstawiana w taki właśnie sposób. Również Superman.

Studio przedstawi szczegóły swoich planów, dotyczących filmów DC, w następnym miesiącu. Na razie skupieni są na realizacji czterech filmów w ciągu najbliższych trzech lat. Mają to być: trzeci Batman, nowy film o Supermanie i dwa filmy przedstawiające inne postacie z DC Comics.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…