Zwiastun "Orion and the Dark" nowej animacji prosto od DreamWorks 0

Netflix i DreamWorks udostępniły zwiastun Orion and the Dark, zapowiadający ich wspólną animację. Głównym postacią głosu użyczą wystąpią Jacob Tremblay jako Orion, Paul Walter Hauser jako The Dark i Werner Herzog.

fragment plakatu filmu "Orion and the Dark"

Orion bardzo przypomina przeciętnego dzieciaka ze szkoły podstawowej — jest nieśmiały, skromny i skrywa w sobie coś. Ale pod pozornie normalną fasadą Orion jest kłębkiem młodzieńczego niepokoju, całkowicie pochłoniętym irracjonalnym strachem przed pszczołami, psami, oceanem, falami telefonów komórkowych, morderczymi klaunami z rynsztoków, a nawet spadaniem z klifu. Jednak ze wszystkich jego lęków najbardziej boi się tego, z czym mierzy się co noc: ciemności. Kiedy więc odwiedza go dosłowne ucieleśnienie jego najgorszego strachu, Dark zabiera Oriona w podróż kolejką górską dookoła świata, aby udowodnić, że nocą nie ma się czego bać. Gdy ta nieprawdopodobna para zbliża się do siebie, Orion musi zdecydować, czy może nauczyć się akceptować nieznane – przestać pozwalać, by strach kontrolował jego życie i wreszcie cieszyć się życiem.

Orion and the Dark reżyseruje Sean Charmatz (Trolle 2) na podstawie scenariusza napisanego przez Charlie Kaufmana. Fabuła oparta jest na powieści Emmy Yarlett. Producentami wykonawczymi filmu są Walt Dohrn i Bonnie Arnold, a producentem jest Peter McCown.

Premiera 2 lutego 2024 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Raf_Ael

PostaciOM. Czechu analfabeta nadal w "formie".
"Głównym postacią głosu użyczą wystąpią"… Tego serio nikt nie redaguje przed wrzuceniem na stronę?!

JustynaMacugowska

Zapowiada się fajna bajka

Proszę czekać…