Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Problem trzech ciał'' - klip promujący serialową adaptację cyklu Cixin Liu 0

Netflix ogłosił datę premiery epicko zapowiadającego się serialu science fiction Problem trzech ciał. Odpowiadają za niego showrunnerzy Gry o tronDavid Benioff i D.B. Weiss.

Serial zadebiutuje 21 marca 2024 roku, a poniżej możecie zobaczyć nowy materiał wideo promujący produkcję opublikowany podczas Geeked Week.

Problem trzech ciał to fascynująca, pełna wielowymiarowych tajemnic i gry o wysoką stawkę historia, która przekracza granice gatunków i na nowo definiuje dramat science fiction. Scenariusz powstał w oparciu o książkową trylogię Wspomnienie o przeszłości Ziemi będącą międzynarodowym bestsellerem autorstwa Cixin Liu. Fabuła pierwszego sezonu serialu ukaże nam wydarzenia z pierwszego tomu, który nosi taki sam tytuł jak odcinkowa produkcja.

Brzemienna w skutkach decyzja podjęta przez młodą kobietę w latach 60. w Chinach rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, dotykając grupy wybitnych naukowców we współczesnych czasach. Gdy prawa natury chwieją się w posadach, pięcioro dawnych współpracowników stawia czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

W obsadzie znajdują się Jovan Adepo, John Bradley, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong, Jonathan Pryce, Rosalind Chao, Ben Schnetzer i Eve Ridley. Benioff i Weiss pełnią funkcję showrunnerów wraz ze współtwórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym Alexandrem Woo. Za kamerą stanął nominowany do Oscara reżyser Derek Tsang.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Max_Planck

Zajebiście. Jedna z najlepszych książek hard science-fiction ostatnich dekad. Super. Nie mogę się doczekać.

Proszę czekać…