Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Przerażający święty Mikołaj w teaserze ''Terrifier 3'' 0

Do premiery Terrifier 3 prawie rok, jednak reżyser i scenarzysta Damien Leone wykorzystuje obecny przedświąteczny czas, aby promować swoją krwawą produkcję. Trzecia część tej masakry rozegra się właśnie w święta Bożego Narodzenia, a Klaun Art przywdzieje szaty (i nie tylko) świętego Mikołaja. W sieci możecie zobaczyć pierwszy teaserowy materiał wideo.

''Terrifier 2 : Masakra w święta''

Opublikowany teaser daje nam pogląd na małego chłopczyka, któremu z całą pewnością zostaną bardzo krwawo zrujnowane święta. Schodzi on na dół swego domu, gdzie widzi układającego pod choinką prezenty świętego Mikołaja, szybko jednak okazuje się, że nie jest on tym na kogo wygląda…

W trójce Klaun Art ma zamiar rozpętać chaos wśród niczego niepodejrzewających mieszkańców hrabstwa Miles, gdy Ci spokojnie zasypiają w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia. Będzie on zabójczym Mikołajem. Do roli klauna powróci David Howard Thornton, a w Siennę ponownie wcieli się Lauren LaVera.

Trzeci Terrifier ma być zwieńczeniem tej krwawej serii. Jak zapowiada Leone będzie to najbrutalniejsza część, a sama scena otwierająca już ma być na tyle kontrowersyjną, że reżyser nawet nie próbował szukać sponsorów, tylko sam niezależnie zrealizował film, bowiem uznał, iż żadne studio nie pozwoliłoby jej umieścić w ostatecznej wersji.

Premiera Terrifier 3 25 października 2024 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…