Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Moana'' to kolejny projekt w kalendarzu Dwayne Johnsona 0

Dwayne Johnson znany też w filmowym świecie jako The Rock, to jeden z najbardziej zapracowanych i najlepiej zarabiających aktorów Hollywood. Obecnie na swoją premierę czeka z nim komedia akcji Red One, a kolejnym projektem w jakim weźmie udział będzie aktorski remake animacji Vaiana: Skarb oceanu.

W rozmowie z Jimmym Fallonem w programie The Tonight Show Johnson został poproszony o przekazanie aktualnych informacji na temat aktorskiego remake’u Vaiany po oficjalnym zakończeniu strajku aktorów.

Moim następnym projektem, który będę kręcić, będzie aktorska wersja ’’Vaiany’’. Jestem prawdziwym Maui. Bardzo się z tego cieszę. To sposób, aby nie tylko złożyć hołd mojemu polinezyjskiemu dziedzictwu i kulturze, ale to także – jak wiecie – niesamowita historia, która przemawia do wszystkich na całym świecie, zwłaszcza młodych dziewcząt i dodaje im sił

powiedział Johnson.

Johnson zaangażowany jest także w projekt jako jeden z producentów wykonawczych wraz z Auli'i Cravalho, której głosem w animacji mówiła Vaiana. Aktorka jednak w przeciwieństwie do Dwayne’a nie powróci do swojej roli. Film wyreżyseruje Thomas Kail.

Premiera aktorskiego remake’u Vaiany obecnie zaplanowana jest na 27 czerwca 2025 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…