Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Wyfrunięci'' na przygodę życia. Zobacz nowy zwiastun animacji od Illumination 0

Studio Illumination, które odpowiada za można już powiedzieć kultowe Minionki, opublikowało zwiastun swojej kolejnej animacji noszącej tytuł Wyfrunięci. Tym razem główni bohaterzy to kaczki, które wyruszają w podróż życia.

Wyfrunięci prezentują historię rodziny kaczek z rodziny krzyżówek, które starają się przerwać rutynę i wyruszyć na swego rodzaju wakacje. Rodzina Mallardów znudzona jest powtarzającą się codziennością. No może nie cała, bowiem tata Mack cieszy się, że jego rodzina jest bezpieczna żyjąc w okolicy stawu w Nowej Anglii. Jednak jego żona Pam i matka nastoletniej kaczki Daxa i młodego kaczątka Gwen, chce pokazać swoim dzieciom cały szeroki świat. Po tym jak na ich stawie ląduje migrująca rodzina kaczek i opowiada Millardom swoje przygody, Pam przekonuje Macka do wyruszenia przez Nowy Jork na tropikalną Jamajkę. Po drodze napotkają oczywiście mnóstwo bardziej i mniej bezpiecznych przygód, poznają nowych przyjaciół, poszerzają horyzonty i uczą się wiele nowego o sobie nawzajem.

Za reżyserię filmu Wyfrunięci odpowiadają Benjamin Renner i Guylo Homsy. Scenariusz animacji napisał zaś Mike White i Renner. Głosu głównym bohaterom udzielają prawdziwe gwiazdy kina – Kumail NanjianiElizabeth BanksAwkwafinaCarol KaneKeegan-Michael KeyDavid Mitchell i Danny DeVito.

Premiera animacji w naszym kraju 5 stycznia 2024 roku.

Źrodło: Illumination

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…