Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowa ''Królewna Śnieżka'' musi zarobić ponad 300 milionów, aby przynieść sukces jej twórcom 0

Aktorski remake Disney’a Snow White, opowiadający o Królewnie Śnieżce to bardzo drogi film. Jego budżet wyniósł prawie 210 milionów dolarów. Według analiz ekspertów, aby produkcja na siebie zarobiła i stała się ’’kasowa’’ musi zarobić minimium 340 milionów.

Ogromny budżet wydany na tą produkcję może wynikać częściowo z pandemii koronawirusa, która opóźniła wejście aktorów na plan. Pierwotnie produkcja filmu miała rozpocząć się w marcu 2020 roku. Ekipa weszła na plan jednak dopiero dwa lata później w Wielkiej Brytanii, w marcu 2022 roku.

Film mimo iż nie został jeszcze wydany, już wywołał kontrowersje i niepochlebne opinie, a wszystko to za sprawą angażu do głównej roli aktorki latynoskiego pochodzenia. Widzom nie podoba się także przedstawienie siedmiu krasnoludków nie jako typowych krasnoludków, a jako różne istoty fantastyczne oraz odejście od oryginału dotyczące braku ratunku królewny przez księcia.

W tytułową bohaterkę wciela się Rachel Zegler. Angaże otrzymali także Gal Gadot, która sportretuje Złą Królową, Andrew Burnap w roli Jonathana i Martin Klebba jako Grumpy. Za reżyserię i produkcję odpowiada Marc Webb na podstawie scenariusza Grety Gerwig i Erin Cressidy Wilson.

Premiera filmu 21 marca 2025 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…