Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowe zagrożenie w zwiastunie animacji ''Uciekające kurczaki: Era nuggetsów'' 0

Nagrodzone Oscarem studio Aardman zaprasza na wyczekiwany sequel uwielbianego filmu Uciekające kurczaki z roku 2000. Produkcja swoją premierę odbędzie w serwisie Netflix, który to opublikował pełen akcji zwiastun animacji Uciekające kurczaki: Era nuggetsów.

Po ucieczce z farmy Tweedy’ego, podczas której o mało nie zginęła, Ginger znalazła wreszcie to, o czym marzyła — spokojne schronienie na wyspie, na której całe stado mogło zapomnieć o zagrożeniu ze strony ludzi. Kiedy Ginger i Rocky’emu wykluwa się dziewczynka o imieniu Molly, świeżo upieczona mama nie posiada się ze szczęścia. Jednak pozostałe kurczaki muszą zmierzyć się z nowym i przerażającym zagrożeniem. Ginger i jej ekipa nie wahają się ani chwili — choć stawką jest niedawno zdobyta wolność, wkraczają do akcji.

Poniżej wspomniany zwiastun:

Animacja zrealizowana została przez Aardman Animation metodą poklatkową. Sequel wyreżyserował Sam Fell pracując na podstawie scenariusza Karey'a KirkpatrickaJohna O'Farrella i Rachela Tunnarda. Głosu w oryginale głównym bohaterom udzielają Thandiwe Newton jako Ginger, Zachary Levi jako Rocky, Bella Ramsey jako Molly, Jane Horrocks jako Babs, Imelda Staunton jako Bunty, Lynn Ferguson jako Mac, Josie Sedgwick-Davies jako Frizzle, David Bradley jako Fowley, Romesh Ranganathan jako Nick, Daniel Mays jako Fetcher, Nick Mohammed jako Dr. Fry, Miranda Richardson jako pani Tweedy i Peter Serafinowicz jako Reginald Smith.

Premiera filmu 15 grudnia.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…