Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Antoni Królikowski komisarzem w nowym kryminale TV4 ''Uroczysko'' 0

Od poniedziałku, 4 grudnia, stacja TV4 rozpocznie emisję serialu kryminalnego ’’Uroczysko’’, wyprodukowanego przez ATM Grupę. W rolach głównych zobaczymy Antoniego Królikowskiego i Katarzynę Ucherska.

Uroczysko to wciągające historie, kryminalne zagadki, zbrodnie i mroczne wydarzenia rozgrywające się w scenerii tytułowego miasteczka. Największą siłą serialu jest niezwykły policyjny duet, który tworzą główni bohaterowie Agata i Filip. Sensacyjna fabuła przeplata się z wątkami prywatnymi bohaterów i ich miłosnymi perypetiami.

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) przyjeżdża do Uroczyska, desperacko szukając ucieczki od swojego dotychczasowego życia i wpada w sam środek kryminalnej afery. Szefem miejscowego komisariatu jest komisarz Filip Ziomecki (Antoni Królikowski). Policjant o kompletnie różnym temperamencie od Agaty, który ma niestety jedną cechę wspólną z jej niedoszłym narzeczonym… za bardzo lubi kobiety.

Agata i Filip są jak woda i ogień. Ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana. On niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązuje relacje. Okazuje się, że mimo tych różnic, są niezwykle skuteczni jako duet w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. A tych dzięki turystom w miasteczku nie zabraknie.

Urok Uroczyska przyciąga wczasowiczów z daleka i wciąga ich w kryminalne historie. Wypoczynkowa miejscowość staje się miejscem wielu zbrodni, w rozwiązywanie których widzowie są zaangażowani tak samo jak nasz policyjny team, w którym obok Agaty i Filipa znajdują się również posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski). Ten nowoczesny i młody policyjny zespół dopełnia patolog Laura (Anna Iberszer). W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Roberta Gonerę, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Przemysława Cypryańskiego, Damiana Kulca i Macieja Mikołajczyka.

Emisja serialu Uroczysko od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, począwszy od 4 grudnia.

Źrodło: atmgrupa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…