Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Disney ma w planach czwartą ''Krainę Lodu'' 0

Disney dalej odcina kupony od jednej ze swoich najbardziej kasowych produkcji Kraina Lodu. Mimo, iż światła dziennego nie ujrzała jeszcze część trzecia, to już wiemy, że trwają prace nad czwórką.

''Kraina lodu''

Informację taką podał dyrektor generalny Diseny’a Bob Iger w programie Good Morning America.

Pracujemy nad '’Krainą lodu 3'’ i być może będzie też '’Kraina lodu 4''. Ale na razie nie mam zbyt wiele do powiedzenia na temat tych filmów. Jenn Lee [reżyserka], która stworzyła oryginalne filmy ’'Kraina lodu’’ i '’Kraina lodu 2'’, ciężko pracuje ze swoim zespołem przy animacji Disneya nad nie jedną, ale właściwie dwoma historiami

zdradził Iger.

Kraina Lodu to piękna animacja opowiadająca o dwóch siostrach Elsie i Annie. Pierwsza z nich obdarzona jest ogromną mocą – ma dar władania lodem. Stając się królową Arendell, po śmierci swoich rodziców Elsa nie jest w stanie zapanować nad mocą i całe królestwo skute zostaje lodem. Przerażona tym co zrobiła dziewczyna ucieka z królestwa, a na jej poszukiwania wyruszają Anna, Kristoff, renifer Sven oraz zabawny bałwanek Olaf.

Pierwszy film z serii wyszedł w 2013 roku stając się wielkim kasowym hitem zarabiając 1,28 miliarda dolarów przy budżecie 150 milionów. Disney długo jednak nie mógł zdecydować się na kontynuację. Ta wyszła dopiero w 2019 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…