Zbliża się finał konkursu Cinema City 0

Już 30 sierpnia 2008 Wielki Finał internetowego konkursu wiedzy filmowej
Cinema City – KINOGRAJ. Właśnie w ostatnią sobotę sierpnia br. 50 największych
kinomaniaków spotka się oko w oko, już nie przed monitorami komputerów, a w realu, w jedynej w Polsce sali
interaktywnej – w Cinema City Bemowo. Tego dnia najlepsi z najlepszych znawców
gatunków filmowych będą walczyć o tytuł zwycięzcy i nagrodę główną – Forda
Kugę.

Od prawie 2 miesięcy 22 tysiące Internautów sprawdza swoją wiedzę kinową na stronie konkursu www.cinema-city.pl/kinograj. Gra nie jest łatwa – pytania nie tylko dotyczą wielu różnych gatunków filmowych, ale także z każdym tygodniem są coraz trudniejsze. Przez cały czas trwania gry do rywalizacji przystępują miłośnicy kina ze wszystkich regionów Polski. Najbardziej aktywni to gracze z woj. śląskiego. W czołówce, pod względem punktacji i tempa udzielonych poprawnych odpowiedzi, aktualnie znajdują się mieszkańcy Częstochowy.

Przed nami ostatnie dni walki on-line. Już za kilka dni – 30 sierpnia – 50 uczestników, którzy zdobyli najwięcej punktów w najkrótszym czasie stoczy finałową rozgrywkę – mówi Iwona Kuźnik, Dyrektor Marketingu i PR, Cinema City – Pobiliśmy ubiegłoroczny wynik – tego lata w grze już mamy zarejestrowanych ponad 22 tysiące użytkowników. Jest nam bardzo miło, że tak wielu młodych ludzi interesuje się kinem i ma dużą wiedzę w tym zakresie. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie konkursem, a każdemu z „Wielkiej Pięćdziesiątki” życzymy powodzenia w rywalizacji o nagrody główne i dobrej zabawy podczas imprezy finałowej.

Zakończeniu konkursu KINORAJ będzie towarzyszyła otwarta dla wszystkich chętnych zabawa na pożegnanie wakacji. Cinema City przygotowało dla małych i dużych kinomanów wiele atrakcji, m.in.: filmowe konkursy, spotkanie z gwiazdami, pokazy tańca i sztuczek magicznych, porady wróżki, występ DJ-a Sparky oraz koncert zespołu BisQuit. Zakończenie wakacji w Cinema City oraz finał internetowego konkursu wiedzy filmowej Cinema City poprowadzą popularni prowadzący – Beata Sadowska i Marcin Prokop.

Organizator zapewnia finalistom konkursu noclegi, zwraca koszty transportu, a także przygotował dla nich wycieczkę po Warszawie. Dodatkowo pięćdziesiątka najlepszych uczestników KINOGRAJA będzie mogła skorzystać m.in. z bezpłatnych pokazów w salach ruchu i muzyki Cinema City – jedynych tego typu salach kinowych w Polsce i wielu innych atrakcji podczas finałowej imprezy.

KINOGRAJ w grze – spróbuj szczęścia w konkursie w Internecie lub 30 sierpnia zabierz rodzinę i przyjaciół do Cinema City na Bemowie i przyłącz się do wspólnej zabawy na zakończenie wakacji.

Cinema City Bemowo / cinema-city.plCinema City Bemowo / cinema-city.pl

informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…