"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Depp dementuje plotki 0

Johnny Depp zdementował plotki mówiące o jego planowanym występie w nowej części przygód Batmana, choć podoba mu się postać Człowieka-Zagadki.

Johnny Depp oficjalnie zaprzeczył wszystkim plotkom mówiącym o jego planowanym występie w nowej części ekranizacji Batmana. Amerykański aktor poinformował, iż nie ma żadnych planów związanych z występem w nowej części opowiadającej o przygodach tego superbohatera. W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu poinformował jedynie, iż gdyby miał wybrać sobie jakąś postać, w którą mógłby się wcielić to wybrałby człowieka zagadkę jako postać najbardziej interesującą.

Johnny Depp to jeden z najciekawszych amerykańskich aktorów. Sławę przyniosła mu rola w serialu 21 Jump Street oraz filmie Tima Burtona Edward Nożycoręki. Od tego czasu jest uważany z jednego z najwybitniejszych przedstawicieli swojego pokolenia. Właściwie każda postać, w którą się wcielał jest wyjątkowa. Był trzykrotnie nominowany do Oscara (za najlepszą rolę męską w filmach Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, Marzyciel oraz Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street).

Johnny DeppJohnny Depp

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…