"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Matt Damon jako agent FBI 0

Według niepotwierdzonych informacji Matt Damon ma zagrać legendarnego agenta FBI Elliota Nessie – pogromcę Ala Capone.

Według niepotwierdzonych informacji amerykański aktor Matt Damon ma wystąpić w ekranizacji komiksu Torso w reżyserii Davida Finchera. Według tych samych informacji realizacja projektu miałaby rozpocząć się w połowie 2009 roku. Na razie nie wiadomo na ile ta informacja jest prawdziwa, bowiem o ekranizacji tego projektu mówi się już od blisko 2 lat.

Torso to komiks opowiadający o przygodach legendarnego agenta FBI, pogromcy Ala Capone Elliocie Nessie, który musi się zmierzyć z nową sprawą na terenie Clevland. Agent FBI nie dość, iż musi walczyć z bardzo dobrze zorganizowaną przestępczością to również w okolicy pojawia się seryjny morderca.
Komiks był jednym z najciekawszych projektów tego gatunku. Autorami są Brian Michael Bendis i Marc Andreyko. Na stronach mamy wiernie odwzorowaną Amerykę lat 30tych to dodatkowo nie gloryfikuje się głównego bohatera. Na dodatek opowieść dotyczy prawdziwych wydarzeń pierwszego w historii Stanów Zjednoczonych seryjnego mordercy zwanego torso killer from Cleveland.

Matt Damon w filmie Ultimatum Bournea 2007Matt Damon w filmie Ultimatum Bournea 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…