Twórcy o Sorority Row 0

Powstanie remake
krwawego horroru z lat 80ych pt. Sorority Row.

6go października rozpoczną się zdjęcia do Sorority Row – remake’u klasycznego filmu Marka Rosmana z 1983r pt. The House on Sorority Row (znany u nas jako Dom pani Slater
Summit Entertainment obsadziło za kamerą Stewarta Hendlera – podrzędnego reżysera filmów klasy B, a w głównych rolach zobaczymy prezentowaną na zdjęciu obok – Brianę Evigan (Step Up 2: The Streets oraz Rumer Willis (The House Bunny.
Nowa wersja Sorority Row zostanie wyreżyserowana na podstawie scenariusza Josha Stolberga i Pete Goldfingera. Film początkowo miał mieć kategorię wiekową od 13 lat.
Stolberg na swoim blogu pisze:
Po zebraniu producentów, doszliśmy do wniosku, że film będzie mieścił się w kategori wiekowej R. Trudno mi wyrazić jaką ulgę nam to sprawiło, oczywiście z kreatywnej strony projektu. Będziemy mogli pokazać wszystko co początkowo planowaliśmy. Jak wspominałem wcześniej prasie, nie zamierzamy kręcić krwawego pornola, ani wyuzdanej chałtury, ale dobrze jest wiedzieć, że film który nakręcimy będzie porządnym przedstawicielem gatunku jakim są horrory.

Briana EviganBriana Evigan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…