Yuen Woo Ping pracuje nad nowym filmem 0

Legendarny choreograf i reżyser wraca do korzeni kung fu, reżyserując film pod tytułem Beggar Su

Beggar Su będzie w duchu remake’iem Hero Among Heroes. Zdjęcia rozpoczęły się zaledwie parę tygodni temu i aż do dziś niewiele wypływało nowinek.

Lokacja, w której kręcą filmLokacja, w której kręcą film

Zhao Wen Zhuo gra ludowego bohatera, Su Qi Er. Zhou Xun wcieli się w rolę żony Su Qi Er, Yuan Ying, a Michelle Yeoh, która właśnie skończyła nagrywać swoją epizodyczną rolę, wcieli się w mistrzynię miecza, Siostrę Yu. Możliwe jest, że dołączy także Jay Chow do roli mistrza, chcącego pojedynkować się z Su Qi Er.

Jest to także wielki powrót do reżyserii Yuen Woo Pinga po prawie 10 latach, a także pierwszy raz pracuje z Zhao Wen Zhuo. Yuen Wo Ping także oddaje tym filmem hołd swojemu zmarłemu ojcu, który grał Su Qi Era w paru filmach.

Su Qi Er stawi czoło prześladowaniu i zostaje mocno pobity. Mając prawą rękę okaleczoną, zaczyna żebrać, staczając się na same dno swojego życia. Obiekt uczuć Su Qi Era opuszcza go, a jego kochająca żona, Yuan Ying wiernie zostaje przy jego boku. Pochłonięty przez zemstę, Su Qi-Er w szaleństwie za bardzo trenuje sztuki walki. Poprzez ostrą zmianę przeznaczenia, osobowość Su Qi Era także drastycznie ulega zmianie.

Daje to duży popis dla Zhao Wen Zhuo i jego talentu aktorskiego.

Premiera w przyszłym roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…