"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Marc Abraham o nowym Coś 0

Producent filmu Coś przedstawił wizję drugiej części mającej zbliżoną fabułe do słynnego horroru Coś.

Marc Abraham producent filmu Coś Johna Carpentera w wywiadzie dla amerykańskiej stacji telewizyjnej poinformował o planach stworzenia kontynuacji słynnego obrazu. Wiadomość ta od razu wzbudziła ogromny szok widzów, którzy spodziewali się sequela albo prequela jednak fabuła ma toczyć się w czasie, w którym przedstawiono wydarzenia z 1982 roku. Według Marca Abrahama film miałby skupić się na losie norweskich badaczy, którzy odnaleźli statek kosmiczny. W pierwszej części przedstawiono jedynie wynik prac Norwegów oraz poznaliśmy los, jaki ich spotyka. Teraz zaś widzowie będą mogli się dowiedzieć jak doszło do takiego finału.

Horror fantastycznonaukowy Coś to produkcja z roku 1982. Film opowiadał o losach amerykańskich polarników, którzy zmagają się z przybyszem z obcej planety, który sieje wśród nich prawdziwe spustoszenie. Obcy posiadając umiejętność nieustannego zmiany kształtu jest trudnym przeciwnikiem.
Do dziś horror Johna Carpentera jest uznawany za jeden z klasyków gatunku. Do dziś produkcja ma wielu wiernych fanów oczekujących na kontynuacje.

Coś 1982Coś 1982

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…