Say hello to my little friend ;>

Keanu Reeves zatrzymuje Ziemię 0

Siedmiominutowy zwiastun remaku Dnia, w którym zatrzymała się Ziemia z Keanu Reevesem w roli głównej!

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to wersja jednego z najsłynniejszych filmów fantastyczno naukowych w historii kina. Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to klasyka kina z 1951 roku o pierwszym spotkaniu z istotami pozaziemskimi. Reżyserem był Robert Wise. Za remake wziął się Scott Derrickson, człowiek odpowiedzialny za Egzorcyzmy Emily Rose. Scenarzystą jest David Scarpa, autor Ostatniego Bastionu. Z przyzwoitym budżetem zabrali się do remake’u, zbierając równocześnie interesującą obsadę. W filmie zagrają, Jennifer Connelly, Keanu Reeves, Jaden Smith, Kathy Bates i John Cleese.

Myślę, że po tej porażającej (moim zdaniem) zapowiedzi, spokojnie odrzucic można obawy o tym, że będzie to nowsza wersja Wojny Światów. W Stanach obraz zadebiutuje 12 grudnia , w Polsce niestety ponad miesiąc później czyli 16 stycznia . Magia sci-fi powraca!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Ronaldinho 2008-09-16

Po co w ogóle to odniesienie do "Wojny światów", skoro oryginały tych filmów to dzieła całkowicie różne.

Marcin_Moszyk Ronaldinho 2008-09-16

W okresie gdy o filmie było głośniej, nie słyszałeś o nawiązaniach do "Wojny Światów"? O gorszej wersji tego filmu?

Darth_Artur Ronaldinho 2008-09-16

Oryginały… a ten remake raczej nie będzie wierny oryginałowi. Tak przynajmniej wynika z trailerów.

Marcin_Moszyk 2008-09-16

Tak to jest jak coś się robi w pośpiechu. Przepraszam.

Trikster 2008-09-16

ja chciałem tylko powiedzieć Redaktorom, że język polski ma to do siebie, że imiona i nazwiska należy odmieniać :) (tutaj wypadałoby zrobić to z nazwiskiem Reevesa)

tej zapowiedzi nie obejrzę, ponieważ nie chce sobie psuć wyobrażeń nt. filmu, a jeszcze gorzej, jeśli "spojleruje"

Michal_Dajer 2008-09-16

A mi się klip podobał. Całkiem fajnie zapowiada się ten film i nie mam jakiś obaw związanych z możliwością powtórki z "Wojny Światów".

Darth_Artur 2008-09-15

Odrzucić? Ja po tym zwiastunie właśnie nabrałem takich obaw:/ Nie będę spojlerował bo może więcej ludzi ma podejście jak wolfie. Ale ja po obejrzeniu tego zwiastuna raczej straciłem nadzieje że będzie to dobry remake:(

Proszę czekać…