"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Affleck bierze się za The Town 0

Ben Affleck ponownie stanie za kamerą. Tym razem zamierza wyreżyserować film pt. The Town na podstawie powieści Chucka Hogana.

Studio Warner Bros zapowiedziało przygotowania do ekranizacji powieści Chucka Hogana. Film ma nosić tytuł The Town a reżyserować ma Ben Affleck. Studio już dwa lata temu zakupiło prawo do ekranizacji powieści jednak z różnych względów do produkcji nie doszło.

Powieść Hogana pt. Prince of Thieves to jedna z najlepszych historii kryminalnych. W roku 2005 została wyróżniona literacką nagrodą Hammett Prize. Fabuła książki tyczy się agencie FBI i nieznanej kobiecie, posiadającej wielką wiedzę, tropiących 4 mężczyzn: zarówno majacych powiązania gangsterskie jak i nie.

Ben Affleck po raz pierwszy stanął za kamerą w 1993 roku, kiedy to nakręcił krótkometrażowy film komediowy o tytule I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney. W 2007 roku wyreżyserował film Gdzie jesteś Amando?, która jest uważana za jedną z lepszych ekranizacji książek. Affleck poza reżyserowaniem gra w filmach oraz pisze scenariusze.

Ben Affleck w Przetrwać ŚwiętaBen Affleck w Przetrwać Święta

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Tytuł pierwszego filmu Bena jest więcej niż zajebisty ;-)

Proszę czekać…