"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jude Law jako doktor Watson 0

Brytyjski aktor Jude Law dołączy do obsady filmu Guya Ritchie’ego o przygodach Sherlocka Holmesa. Wcieli się w postać dr. Watsona.

Według doniesień prasowych Jude Law dołączy do obasady najnowszego filmu Guya Ritchie'go o przygodach Sherlocka Holmesa. Scenariusz do filmu napisał Anthony Peckham. Fabuła filmu jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy, przez co nie wiadomo nic czego miałaby dotyczyć akcja. Mówi się jednak, iż w obrazie poza umiejętnościami dedukcyjnymi detektywa będzie można ujrzeć jego umiejętności bokserskie i szermiercze. Zdjęcia rozpocząć się mają już w październiku. Obraz powstaje dla studia Warner Bros we współpracy z Village Roadshow Pictures.

Jude Law to jeden z ciekawszych aktorów Brytyjskich. Na ekranie zadebiutował rolą w filmie The Tailor of Gloucester w 1989 roku. Od tego czasu można było obejrzeć go w takich obrazach jak: Wróg u bram, A.I. Sztuczna inteligencja czy też Rozstania i powroty. Law był dwukrotnie nominowany do Oscara (za filmy Wzgórze nadziei oraz Utalentowany pan Ripley).

Jude Law w filmie Holiday 2005Jude Law w filmie Holiday 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…