True Blood dostaje drugi sezon! 0

Stacja HBO złożyła zamówienie na drugi sezon swego najnowszego serialu o wampirach,True Blood.

Stacja HBO oficjalnie potwierdziła zamówienie drugiego sezonu serialu True Blood.

Informacja to o tyle zaskakująca, iż ogłoszono ją w chwili, gdy światło dzienne ujrzały jedynie dwa odcinki pierwszej serii nowej produkcji, a jej pilot nie zebrał najbardziej pochlebnych opinii. Dostrzeżono jednak w serialu szeroki potencjał.

HBO musi być tego świadome decydując się na taki krok w tak wczesnym stadium emisji serialu. Źródła powiązane ze stacją mówią o wznowieniu zdjęć do drugiej serii wraz z początkiem przyszłego roku, w Los Angeles. Kolejny sezon True Blood do telewizji trafić miałby latem przyszłego roku.

True Blood to serial osadzony w niedalekiej przyszłości, w której to dzięki wynalezieniu syntetycznego zamiennika dla ludzkiej krwi, wampiry ujawniają swe istnienie światu wiedzione chęcią spokojnej, na pozór, koegzystencji. W rzeczywistości jednak nowy porządek świata stwarza wiele problemów, z którymi będą się musieli zmierzyć zarówno wampiry jak i ludzie, a wśród nich bohaterowie serialu, czyli umiejąca czytać w myślach kelnerka Sookie Stackhouse (Anna Paquin) oraz 173-letni wampir, Bill Compton (Stephen Moyer).

Serial True Blood emitowany jest w Stanach Zjednoczonych w stacji HBO, w każdą niedzielę.

True BloodTrue Blood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…