"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Aktor mordercą? 0

Jeden z aktorów grających młodego gangstera w serialu Rodzina Soprano stanie przed sądem oskarżony o morderstwo.

W przyszłym miesiącu rozpocznie się proces oskarżonego o współudział w morderstwie policjanta aktora Lilla Brancato Jr.. Aktor zasłyną swoją rolą w serialu Rodzina Soprano gdzie zagrał jednego z młodych złodziejaszków pragnących wejść w świat mafijny.

Proces jest związany z wydarzeniami z 10 grudnia 2005 roku, kiedy to będący po służbie policjant nakrył aktora wraz z przyjacielem na próbie włamania do jednego z domów w Bronxie. Po kłótni, jaka wywiązała się pomiędzy niedoszłymi złodziejami a policjantem doszło do strzelaniny. W jej wyniku policjant zmarł a aktor trafił do szpitala w stanie krytycznym.
Śledztwo ujawniło, iż to nie z broni aktora wystrzelono pocisk, który był śmiertelnym strzałem. Jednak jako uczestnik wydarzenia grozi mu nawet do dożywocia za współudział w dokonaniu zbrodni.

Lillo Brancato Jr. był jednym z bardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Na ekranie zadebiutował w kultowym filmie Prawo BronxuRoberta De Niro. Od tego czasu można było go obejrzeć w takich filmach jak Karmazynowy przypływ, Wróg publiczny. Gościnnie wystąpił również w serialu Rodzina Soprano, gdzie zagrał Matta Bevilaqua.

Lillo Brancato Jr.Lillo Brancato Jr.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…