"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Quantum of Solace na festiwalu? 0

Pojawiły się informacje mówiące o możliwości pokazania nowych przygód Bonda na festiwalu filmowym w Chicago.

W jednym z dużych amerykańskich portali internetowych pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż gwiazdy najnowszej odsłony przygód agenta 007 – Daniel Craig, Olga Kurylenko i Jeffrey Wright pojawią się na festiwalu filmowym w Chicago. Podobno aktorzy mają być obecni w mieście między innymi na konferencji prasowej.

44 MFF w Chicago tym razem potrwa od 16 do 29 października bieżącego roku. Filmem, który otworzy festiwal będzie produkcja Riana Johnsona pt. Bracia Bloom opowiadająca o przygodach dwóch braci oszustów. W kuluarach panuje teoria, iż aktorzy nie pojawiliby się w tym czasie w Chicago gdyby ich film nie był wyświetlany.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyż już dwukrotnie filmy reżysera Marca Forstera były wyświetlane w czasie tego festiwalu. Pierwszym filmem reżysera, jaki można było obejrzeć było Przypadek Harolda Cricka (otworzył całą galę w 2006 roku) a drugim był Chłopiec z latawcem wyświetlany w poprzednim roku.

W pojawiających się doniesieniach istnieje ciut szansy na taką możliwość. Według nich film miałby mieć projekcje w ramach Mid-Wes’t na tydzień przed oficjalnym rozpoczęciem festiwalu.

Quantum of Solace 2008Quantum of Solace 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…