Konkurs zakończony: Lissi już w kinach 0

Lissi juz zdobywa kina a my prezentujemy listę zdobywców, którzy wygrali nagrody w naszym konkursie.

Nagrody w konkursie otrzymują:

wolfie, kelly_ania, ywetter, arekarkadius, agaq

Dla formalności odpowiedź: Lissi porwał Yeti

Zapraszamy do kin!

- tak wyglądał konkurs -

Już w przyszłym tygodniu animacja Lissi na lodzie, która zaskoczy ostrym poczuciem humoru. W naszym serwisie już dzisiaj konkurs!

SYNOPSIS

Lissi na lodzie” to fantastyczna animacja zgrabnie połączona z zaskakującym, wręcz absurdalnym humorem najwyższej próby.

Kadr z filmu Lissi na lodzie 2007Kadr z filmu Lissi na lodzie 2007

„Lissi na lodzie” to wszystko to, czego szukacie w kinie: zabawa lepsza niż na „Shreku”, humor ostrzejszy niż w „Czerwonym kapturku”, bohaterowie jeszcze bardziej zakręceni niż ci z „Włatców móch”.

Głosów bohaterom „Lissi na lodzie” użyczają największe polskie gwiazdy: Maciej Stuhr, Kacper Kuszewski, Olaf Lubaszenko, Joanna Jabłczyńska, Witold Pyrkosz, Bohdan Łazuka, Marzena Trybała, Grzegorz Pawlak, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Paszkowski, Paweł Burczyk. Treść filmu jako lektor przybliża Tomasz Knapik.

OPIS FILMU

Nie tak dawno temu i nie za siedmioma górami, ale całkiem niedawno i całkiem niedaleko, żyła sobie zakochana para – Lissi i Franz.

Para to była niezwykła. Ona – cesarzowa, on – cesarz. Wiedli życie harmonijne i wesołe. Nadmiar cesarskich pieniędzy doskonale nadawał się do rozniecania ognia i podgrzewania miłosnej atmosfery w królewskich apartamentach.

Lissi i Franz to kochankowie niemal doskonali. W przerwach uniesień najbardziej lubili czekoladkami pograć w golfa, a chcąc sobie postrzelać do celu z rozkoszą polowali ,,dużą lufa” na Bogu ducha winnego łyżwiarza.

Kadr z filmu Lissi na lodzie 2007Kadr z filmu Lissi na lodzie 2007

Idylla trwała do czasu, gdy na horyzoncie pojawił się potwór epoki lodowcowej – Yeti. Wtedy to właśnie ta kreatura (która podobno nie istnieje) brutalnie porwała piękną Lissi!

Cesarzowa Matka pod wpływem szoku przestała nawet zdradzać Cesarza Seniora i postanowiła osobiście wkręcić się w wir zakręconej przygody. Bo w Cesarstwie nikt nie zna strachu!

W pogoń za Yeti rusza cały korowód nietuzinkowych postaci: apodyktyczna Cesarzowa Matka, lekko depresyjny cesarz Franz, oddany przyjaciel prawie całej rodziny – nieśmiały erotoman Feldmarszałek, oraz dwóch obłąkanych, rządnych sławy i pieniędzy aktywistów WSI – Szwagier & Ignac. Włosy stają dęba, gdy cesarz Franz próbuje wyrwać z ramion Yeti najseksowniejszą księżniczkę Starego Kontynetu – LISSI.

Kadr z filmu Lissi na lodzie 2007Kadr z filmu Lissi na lodzie 2007

…I skończona historia? Nie! To dopiero początek. Czego? Totalnej jazdy w oparach absurdu!

,,Ta zwariowana historia ma więcej wspólnego ze „Shrekiem” czy „Epoką lodowcową” niż ze słynnymi filmami o „Sissi”. Animacja stoi na najwyższym poziomie, niczym ze stajni DreamWorks Animation. Do tego przejrzysty, panoramiczny obraz, a także bogactwo ścieżki dźwiękowej, co daje razem niezwykle spójną kompozycję, którą aż chce się oglądać.” /-VARIETY-/

ZADANIE konkursowe:

1. Odpowiedz na pytanie: Kto porwał Lissi?

2. Oceń przynajmniej trzy animacje z naszego rankingu lub spośród wszystkich animacji, jakie znajdują się w bazie fdb.pl.

Podpowiedź w opisie powyżej!

Nagrody w konkursie:

5 x Koszulek z filmu Lissi na lodzie

Bilety na film możesz wygrać w zaprzyjaźnionym serwisie IRJ.PL.

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy wysłać:

- prawidłową odpowiedź, w temacie e-maila wpisać: Lissi,

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),

- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.

4. Na zgłoszenia czekamy do 3.10.2008 do godz. 23.59.

5. Wyniki podamy 4.10.2008 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…