George R.R. Martin widział nowy serial z uniwersum "Gry o tron". Poznajcie jego opinię 0

George R.R. Martin miał już okazję obejrzeć wszystkie odcinki nadchodzące serialu A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight, będącego prequelem Gry o tron. Twórca podzielił się swoimi wrażeniami.

Martin na swoim osobistym blogu podzielił się informacją, że serial „zakończył pierwszy sezon kilka miesięcy temu i przeszedł od razu do postprodukcji”.

Widziałem już wszystkie sześć odcinków (przyznaję, że ostatnie dwa były jeszcze niedokończone) i bardzo mi się podobały. Dunk i Jajo zawsze byli moimi ulubieńcami, a aktorzy, którzy w nich się wcielili, są po prostu niesamowici. Reszta obsady również jest wspaniała. Poczekajcie, aż spotkacie Śmiejącą się Burzę i Tanselle.

wyjawił George R.R. Martin

A Knight of the Seven Kingdoms opiera się na serii powieści fantasy Martina, opublikowanych po raz pierwszy w 2005 roku, a których akcja rozgrywa się około 90 lat przed wydarzeniami z Gry o Tron.

To adaptacja tak wierna, na jaką mógłby liczyć rozsądny człowiek (a wszyscy wiecie, jak niesamowicie rozsądny jestem w tej konkretnej kwestii). Widzowie, którzy szukają akcji i więcej akcji, i tylko akcji… cóż, ten serial może cię nie zadowolić. Jest tu ogromna scena walki, tak ekscytująca, jak tylko można sobie życzyć, ale tym razem nie ma tu smoków, żadnych wielkich bitew, żadnych białych wędrowców… to jest element charakterystyczny, skupiający się na obowiązku i honorze , o rycerskości i wszystkim, co ona oznacza.

dokończył George R.R. Martin

Pochwały Martina na temat adaptacji są ważne, ponieważ autor już wcześniej stwierdził, że większość adaptacji telewizyjnych i filmowych nigdy nie jest lepsza od materiału źródłowego.

Premiera *A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight *jest zaplanowana na 2025 rok w HBO.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…