Say hello to my little friend ;>

Zwiastuny Seven Pounds i Australii 0

Pojawiła się pierwsza zapowiedź dramatu Seven Pounds z Willem Smithem oraz nowy zwiastun Australii

Historia człowieka (Will Smith), który jest o krok od popełnienia samobójstwa. Postanawia zrekompensować swoje błędy z przeszłości, pomagając siedmiu obcym osobom. Kiedy spotyka piękną Emily (Rosario Dawson), zakochuje się w niej, tym samym komplikując swoje plany.

Seven Pounds 2008Seven Pounds 2008

Główną rolę w filmie gra Will Smith (jest również producentem filmu). Wystąpią również: Rosario Dawson (Grindhouse vol.1 Death Proof), Woody Harrelson (Urodzeni mordercy), Barry Pepper (Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady) i wiele znanych postaci. Reżyserem dramatu jest Gabriele Muccino, który reżyserował inny film z Willem Smithem – W pogoni za szczęściem.

Co ciekawe w filmie zagra również 13-letni Connor Cruise , syn Toma Cruisa i Nicole Kidman.

W amerykańskich kinach obraz pojawi się 12 grudnia . W Polsce jak to w przypadku filmów typowanych do Oscarów bywa, dopiero 13 lutego .

Akcja filmu rozpoczyna się w połowie lat 30. ubiegłego wieku. Bohaterką opowieści jest angielska arystokratka, (Nicole Kidman) która dziedziczy w Australii zajmujące się hodowlą bydła rancho wielkości stanu Maryland. Kiedy inni hodowcy krów chcą przejąć jej ziemię, kobieta postanawia im się sprzeciwić i udowodnić, że potrafi się nią zająć. Dlatego w towarzystwie nieokrzesanego poganiacza bydła (Hugh Jackman) i dwóch tysięcy krów wyrusza w podróż przez australijskie bezdroża. Zatrzymuje ich bombardowanie miasta Darwin przez japońskie siły zbrojne.

Australia 2008Australia 2008

Obraz reżyseruje Baz Luhrmann, którego ostatni film Moulin Rouge, nominowany był do Nagród Akademii w wielu kategoriach. Budżet Australii wynosi 120 milionów, co w połączeniu ze zdolnościami reżysera powinno przełożyć się na całkiem dobre kino.

Australia będzie mieć premierę w Stanach 26 listopada tego roku, a w Polsce zobaczymy go 26 grudnia .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

Jak to mówią, do trzech razy sztuka. W końcu musi dostać Oscara. Widać, że będzie to kolejna WIELKA rola. Podziwiam, że potrafi w jednym roku dzielić wysokobudżetowe blockbustery z kameralnym kinem artystycznym, gdzie może grac coś więcej :) Zwiastun zapowiada świetne kino!

Australia też prezentuje się niczego sobie:)

Dokładnie :) Najlepiej zarabiający aktor w Hollywood, a naszczęście póki co dobrze radzi sobie z dzieleniem ról kina akcji z rolami bardziej wartościowymi :)

Proszę czekać…