Salma Hayek wyprodukuje nowy serial

Czy jako producentka sprawdzi się równie dobrze, co przed kamerą? Głęboko wierzymy, że tak!

Fox podpisał umowę dotyczącą produkcji nowej komedii familijnej pod tytułem The New McToms. Z założenia będzie to hybryda pomiędzy klasycznym serialem w stylu Świata według Bundych, a serią z pierwszoosobową narracją, znaną choćby ze Zwariowanego świata Malcolma. Scenariusz zostanie stworzony przez znakomity duet w osobach Boyce’a Bugliariego i Jamiego McLaughlina, a za produkcję odpowie studio Ventarosa, którego właścicielką jest wspomniana wcześniej Salma Hayek.

Salma HayekSalma Hayek

Sam serial skupiał się będzie na konserwatywnej matce i trójce jej dorosłych dzieci, które związały się z odmiennymi etnicznie małżonkami. Jako, że wszyscy mieszkają pod jednym dachem, zabawnych sytuacji i sporów na pewno nie zabraknie.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy to Hayek (z pochodzenia Meksykanka) podejmuje temat mniejszości narodowych, próbujących odnaleźć swoje miejsce w zróżnicowanej kulturowo Ameryce. Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Hayek wyprodukowała niesłychanie popularną Brzydulę Betty, której trzeci sezon kilka dni temu miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych.