Salma Hayek wyprodukuje nowy serial 0

Czy jako producentka sprawdzi się równie dobrze, co przed kamerą? Głęboko wierzymy, że tak!

Fox podpisał umowę dotyczącą produkcji nowej komedii familijnej pod tytułem The New McToms. Z założenia będzie to hybryda pomiędzy klasycznym serialem w stylu Świata według Bundych, a serią z pierwszoosobową narracją, znaną choćby ze Zwariowanego świata Malcolma. Scenariusz zostanie stworzony przez znakomity duet w osobach Boyce’a Bugliariego i Jamiego McLaughlina, a za produkcję odpowie studio Ventarosa, którego właścicielką jest wspomniana wcześniej Salma Hayek.

Salma HayekSalma Hayek

Sam serial skupiał się będzie na konserwatywnej matce i trójce jej dorosłych dzieci, które związały się z odmiennymi etnicznie małżonkami. Jako, że wszyscy mieszkają pod jednym dachem, zabawnych sytuacji i sporów na pewno nie zabraknie.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy to Hayek (z pochodzenia Meksykanka) podejmuje temat mniejszości narodowych, próbujących odnaleźć swoje miejsce w zróżnicowanej kulturowo Ameryce. Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Hayek wyprodukowała niesłychanie popularną Brzydulę Betty, której trzeci sezon kilka dni temu miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…