Say hello to my little friend ;>

Znamy reżysera God of War 0

Oficjalnie potwierdzono, że Brett Ratner został reżyserem ekranizacji hitowej gry wideo dla Universal Pictures

Brett Ratner ( X-Men: Ostatni bastion, Godziny szczytu) w wywiadzie dla serwisu UGO oficjalnie potwierdził, że został reżyserem filmu God of War . Universal Pictures wykupiło prawa do ekranizacji popularnej gry wideo wydanej wiosną 2005 roku przez Sony Computer Entertainment. Producentami zostaną Charles Roven i Alex Gartner.

God Of WarGod Of War

Gra opowiada historię Kratosa , dawniej spartańskiego wojownika, który jest teraz na usługach bogów. Bogowie chcą użyć Kratosa dla swoich potrzeb. Grecki bóg wojny, Ares, zrobił wielką rozróbę w Atenach. Wypuścił na całą Grecje hordy wściekłych zombie i inne potwory. Kratos dostał zadanie zdobycia Puszki Pandory. Puszkę musi znaleźć, gdyż jej moc pozwoli na dokonanie rzeczy niemożliwej: zabicie boga. Na samym początku gry ma miejsce samobójczy skok Kratosa ze skały w wodę. Gracz cofa się jednak w czasie, by dowiedzieć się co było tego przyczyną.

Pierwsza część gdy stworzonej przez Davida Jaffe’a i Shannona Studstilla wydana została na platformę PlayStation 2 w marcu 2005 roku. Dwa lata później, w marcu 2007 roku pojawił się sequel gry , a w tym roku wydano prequel na platformę PlayStation Portable.

Opis gry: wikipedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

harleenqa

Hehe Kratos to mój idol _ Bo rżnie w bardzo przyzwoity sposób ^^ A Ty ile masz lat, że taka fanka gier ??? (jeśli można spytać) o_O

IZINA

Ja zaczynałam kompletnie inaczej.Na początku uwielbiałam Heroes of Might and Magic.Potem odkryłam RPG,a o istnieniu God of War dowiedziałam się półtora roku temu kiedy będąc u babci oglądałam HAYPERA.Wtedy to zobaczyłam bardzo krótką scene z trailera God of War 3 i kiedy kupiłam PS2 zapragnełam mieć tą gre w swojej kolekcji.Niestety jednak nie zapamiętałam,która to była częśc gry,ale coś w środku mnie podpowiedziało mi,żebym kupiła drugą część God of War.Od tej pory uważam,że seria GoW jest najlepsza na świecie,a Kratos jest moją ulubioną postacią z gier.:)

harleenqa

No ja też kocham tą grę, wgl uwielbiam taką rzeź jaką prezentuje nam Kratos xDDD Ja już grałam w różne gry, zaczynałam od Prince of Persia, Doom, Riddick itd …. same takie nawalanki ^^ No a teraz czekam na GoW 3, tzn już jest, ale ja jeszcze jej nie mam … a się już napaliłam ;D No, a ja dziewczyn, które grają nie znam o_O Pzdr

IZINA

Co ty gadasz znam pare dziewczyn,które są fankami serii.Ja na przykład mam GoW,GoW2,a nawet God of War Chains of Olympus.Uwielbiam tą gre.Według mnie to jest najlepsza gra dekady.

harleenqa

Hehe, a myślałam, że jestem jedyną laską, która gra w takie gry ^^

Proszę czekać…