Say hello to my little friend ;>

Znamy reżysera God of War 0

Oficjalnie potwierdzono, że Brett Ratner został reżyserem ekranizacji hitowej gry wideo dla Universal Pictures

Brett Ratner ( X-Men: Ostatni bastion, Godziny szczytu) w wywiadzie dla serwisu UGO oficjalnie potwierdził, że został reżyserem filmu God of War . Universal Pictures wykupiło prawa do ekranizacji popularnej gry wideo wydanej wiosną 2005 roku przez Sony Computer Entertainment. Producentami zostaną Charles Roven i Alex Gartner.

God Of WarGod Of War

Gra opowiada historię Kratosa , dawniej spartańskiego wojownika, który jest teraz na usługach bogów. Bogowie chcą użyć Kratosa dla swoich potrzeb. Grecki bóg wojny, Ares, zrobił wielką rozróbę w Atenach. Wypuścił na całą Grecje hordy wściekłych zombie i inne potwory. Kratos dostał zadanie zdobycia Puszki Pandory. Puszkę musi znaleźć, gdyż jej moc pozwoli na dokonanie rzeczy niemożliwej: zabicie boga. Na samym początku gry ma miejsce samobójczy skok Kratosa ze skały w wodę. Gracz cofa się jednak w czasie, by dowiedzieć się co było tego przyczyną.

Pierwsza część gdy stworzonej przez Davida Jaffe’a i Shannona Studstilla wydana została na platformę PlayStation 2 w marcu 2005 roku. Dwa lata później, w marcu 2007 roku pojawił się sequel gry , a w tym roku wydano prequel na platformę PlayStation Portable.

Opis gry: wikipedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Avatar square 200x200
harleenqa =^^= 2010-04-11

Hehe Kratos to mój idol _ Bo rżnie w bardzo przyzwoity sposób ^^ A Ty ile masz lat, że taka fanka gier ??? (jeśli można spytać) o_O

Karolina 2010-04-08

Ja zaczynałam kompletnie inaczej.Na początku uwielbiałam Heroes of Might and Magic.Potem odkryłam RPG,a o istnieniu God of War dowiedziałam się półtora roku temu kiedy będąc u babci oglądałam HAYPERA.Wtedy to zobaczyłam bardzo krótką scene z trailera God of War 3 i kiedy kupiłam PS2 zapragnełam mieć tą gre w swojej kolekcji.Niestety jednak nie zapamiętałam,która to była częśc gry,ale coś w środku mnie podpowiedziało mi,żebym kupiła drugą część God of War.Od tej pory uważam,że seria GoW jest najlepsza na świecie,a Kratos jest moją ulubioną postacią z gier.:)

harleenqa =^^= 2010-04-08

No ja też kocham tą grę, wgl uwielbiam taką rzeź jaką prezentuje nam Kratos xDDD Ja już grałam w różne gry, zaczynałam od Prince of Persia, Doom, Riddick itd …. same takie nawalanki ^^ No a teraz czekam na GoW 3, tzn już jest, ale ja jeszcze jej nie mam … a się już napaliłam ;D No, a ja dziewczyn, które grają nie znam o_O Pzdr

Karolina 2010-04-07

Co ty gadasz znam pare dziewczyn,które są fankami serii.Ja na przykład mam GoW,GoW2,a nawet God of War Chains of Olympus.Uwielbiam tą gre.Według mnie to jest najlepsza gra dekady.

harleenqa =^^= 2010-04-05

Hehe, a myślałam, że jestem jedyną laską, która gra w takie gry ^^

Proszę czekać…