"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sherlock Holmes rusza do boju 0

Produkcja Guy’a Ritchie’go o nowych przygodach słynnego detektywa rusza pełną parą w Londynie. W roli tytułowej Robert Downey Jr.

W Londynie w dniu dzisiejszym ruszyły pracę nad ekranizacją słynnej książki Conana Doyla o przygodach detektywa Sherlocka Holmesa. Za kamęrą stanie Guy Ritchie. Producentami obrazu są Joel Silver, Lionel Wigram, Susan Downey oraz Dan Lin. Za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie Steve Clark-Hall i Bruce Berman. Obraz ma zostać rozpowszechniany przez Warner Bros Pictures i Village Roadshow Pictures.

W nowym filmie występują same gwiazdy Amerykańskiego i Brytyjskiego kina. W tytułowej roli będziemy mieli okazję zobaczyć Roberta Downe'a Jr. (znanego ostatnio z roli w Iron Man), Jude Law'a (który zagra dr. Watsona), Rachel McAdams (w roli jedynej kobiety z którą coś łączyło słynnego detektywa) oraz Kelly Reilly (ma zagrać kobietę w której będzie się podkochiwał dr. Watson). W roli czarnego charakteru, z którym przyjdzie walczyć bohaterom wcielić ma się Mark Strong.

Fabuła produkcji nie jest do końca jasna. Wiadomo, iż Sherlock Holmes ma w większym stopniu korzystać z siły fizycznej niż wiedzy umysłowej, ale jak zapewnia reżyser fani tego bohatera nie będą zawiedzeni. Tym razem wyzwaniem dla detektywa ma być tajemnicza siła mogąca doprowadzić do zniszczenia całego kraju.

Madonna i Guy RitchieMadonna i Guy Ritchie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…