Pandamonium powraca w 2011 roku 0

DreamWorks Animation obiecują nam Kung Fu Pandę 2 3 czerwca 2011 roku i wydanie DVD pierwszej części 9 listopada.

DreamWorks Animation SKG, Inc. ogłosiło, że Pandamonium powróci w 2011 roku, kiedy to sequel światowego hitu Kung Fu Panda zawita do kin, 3 czerwca. Studio planuje również dystrybucję filmu w kinach IMAX na całym świecie.Kund Fu Panda 2 będzie, jak wszystkie filmy długometrażowe DreamWorks Animation, których produkcja zacznie się w 2009 roku, produkowane w technologii 3D.

Podczas obiegu po kinach na całym świecie Kung Fu Panda zarobiła 626 millionów dolarów, dzięki czemu stała się jednym z najbardziej dochodowych filmów w 2008, a w Dreamworks Animation najlepszym w ogóle.

Sequel ma wznowić przygody Po, największego fana kung fu na świecie, który będzie kontynuować swoją podróż wybrańca wypełniającego starożytną przepowiednię, jednocześnie szlifując sztukę walk kung fu.

W filmie głosu użyczą ponownie Jack Black, Angelina Jolie oraz inni, który pracowali nad filmem. Reżyserem będzie Jennifer Yuh Nelson, główna pomysłodawczyni historii Pandy. Obraz wyprodukuje Melissa Cobb. Powrócą również Jonathan Aibel oraz Glenn Berger, którzy napisali i współprodukowali część pierwszą.

Prezes DreamWorks Animation, Jeffrey Katzenberg, powiedział – Jesteśmy podekscytowani ponownym spotkaniem tego kreatywnego zespołu, dzięki któremu film Kung Fu Panda okazał się tak wielkim sukcesem. Dzięki pracy ich wyobraźni, ścieżka do heroizmu Po okazała się popularna wśród kinomaniaków w każdym wieku na całym świecie.

Bill Damaschke, wice-prezes Production i prezes Live Theatrical dodał – Historia Kung Fu Panda stworzyłą wspaniałe postaci i stworzyła niesamowite możliwości dla dalszego rozwoju w świecie, jaki stworzyliśmy w starożytnych Chinach. Mówiąc najprościej, jest więcej historii do opowiedzenia.

Kung Fu Panda, które zarobiło w kraji 215 mln $ i za granicą 411 mln $ zostanie wydane na dwupłytowym DVD oraz Blu-ray 9 listopada tego roku. Będzie zawierać zupełnie nową historię Secrets of the Furious Five.

Kadr z filmu Kung Fu Panda 2008Kadr z filmu Kung Fu Panda 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…