Znane twarze w serialach! 0

Zobacz kto z ogólnie znanych aktorów dołączył do obsad naszych ulubionych produkcji!

Zmiany, zmiany, zmiany. Nie można ich uniknąć, ale można przekuć je w złoto. Wiedzą o tym dobrze Amerykanie, których tegoroczny fall season aż roi się od zmian w obsadach. Jedni przychodzą, inni odchodzą. Zobaczmy, kto tej jesieni zawita na ekrany największych stacji telewizyjnych braci zza Wielkiego Stawu.

Rozpoczynając od 30 Rock , znanego u nas szerzej jako Rockefeller Plaza 30, należy wspomnieć o tym, że to serial-fenomen. Mający stosunkowo niewielką oglądalność, oscylującą w okolicach 7 milionów widzów, serial ten gościł w poszczególnych odcinkach znane tuzy małego i większego ekranu. W dwudziestominutowych odcinkach mogliśmy oglądać min gwiazdy takie jak: Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, Blake Lively i Leighton Meester. Na tym jednak, genialna producentka i scenarzystka Tina Fey, postanowiła nie poprzestawać i w najnowszym, trzecim już sezonie, zobaczymy boską Salmę Hayek! Nie jest to jednak aż tak wielka sensacja, biorąc pod uwagę, że Hayek wystąpiła już w produkowanym przez siebie, niezwykle popularnym serialu ?Brzydula Betty?.

30 Rock30 Rock

Nowy sezon Gotowych na wszystko, którego emisję stacja ABC rozpoczęła 5 października, przyniesie ze sobą dwie zmiany. Pierwszą będzie Steven Weber (?Szkrzydła?), który wcieli się w rolę profesora i jednocześnie chłopaka znacznie młodszej od siebie Andrei Bowen, czyli serialowej Julie Mayer.
Drugą zmiana to Rachel Harris, którą pamiętamy głównie z roli w serialu ?Notes from Underbelly? i epizodycznych występów w różnorakich produkcjach telewizyjnych.

Desperate HousewivesDesperate Housewives

Do Davida Duchovnego w niedawno rozpoczętym, drugim sezonie ?Californication? dołączy Justine Bateman. Para, którą już raz mogliśmy oglądać razem w filmie ?Tak się robi telewizję?, i tym razem nie poskąpi widzom gorących, łóżkowych scen. Będzie co oglądać, zapewnia OK Magazine.

CalifornicationCalifornication

Niezwykle rozpocznie się nowy sezon serialu ?Damages?. Zeljko Ivanek, który wcielając się w rolę Ray’a Fiske, popełnił samobójstwo w finale pierwszego sezonu, będzie obecny także w nowych odcinkach! Oby tylko odtwórczyni Patty Hewes, czyli wielokrotnie nagradzana Glenn Close, nie bała się duchów!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…