"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pomysły na sequel Niezniszczalnego 0

M. Night Shyamalan w udzielonym wywiadzie wspomina, iż nadal rozmyśla o nakręceniu kontynuacji jednego ze swoich najlepszych dzieł.

Jeden z najbardziej nieprzewidywalnych reżyserów, M. Night Shyamalan zastanawia się nad nakręceniem sequela słynnego swojego filmu pt. Niezniszczalny. Reżyser w niedawno udzielonym wywiadzie przyznał, iż zastanawia się nad możliwością nakręcenia dalszej części przygód bohaterów poznanych z jego kultowego dzieła.

Niestety nie wiadomo na ile ta informacja przekuje się w autentyczny pomysł, bowiem praktycznie od debiutu Niezniszczalnego na ekranach kin cykliczie jest mowa o powstaniu sequela. Sam reżyser wielokrotnie zarówno podawał do jak i dementował plotki mówiące o rozpoczęciu prac nad filmem. Jak będzie tym razem ciężko przewidzieć?

M. Night Shyamalan to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych reżyserów. Ten pochodzący z Indii twórca nakręcił takie wybitne dzieła jak Szósty zmysł czy Niezniszczalny. Prócz tego w jego dorobku znajdują się reżyserie takich filmów jak: Znaki, Osada oraz niedawno pokazywany w kinach Zdarzenie. Obecnie artysta pracuje nad familijnym filmem akcji skierowanym do młodszych widzów. Obraz ma nosić tytuł The Last Airbender a w kinach zadebiutuje 2 lipca 2010 roku.

M. Night ShyamalanM. Night Shyamalan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…