David Goyer o Batmanie 3 0

Scenarzysta Mrocznego Rycerza w udzielonym wywiadzie dla MTV oznajmił, że wszystkie plotki jakie pojawiły się dotychczas odnośnie kolejnej części Batmana są nieprawdziwe.

Ogromna rzesza ludzi zastanawia się, czym zaskoczy nas Christopher Nolan w kolejnym Batmanie.Dark Knight postawił poprzeczkę tak wysoko, że ciężko wyobrazić sobie, że następna wersja przygód Człowieka-Nietoperza mogłaby być jeszcze lepsza. W czasie, gdy w kinach trumfy święciła obecna część, już zastanawiano się co będzie w następnej. I tak pojawiły się plotki o tym, że Johnny Depp wcieli się w Człowieka Zagadkę a Philip Seymour Hoffman w Pingwina.

David GoyerDavid Goyer

Wszystkie te informacje jednoznacznieskomentował David Goyer, podsumowując je krótko: To wszystko bzdury. Scenarzysta zapewnił, że nie miał nawet jeszcze czasu porozmawiać o tym z Chrisem Nolanem, ponieważ przebywa on na zasłużonych wakacjach. Na dzień dzisiejszy mają jedynie luźne koncepcje i swoje pierwsze pomysły, jednak to zbyt mało by coś oficjalnie ogłosić. Pozostaje nam niestety, tylko uzbroić się w cierpliwość.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…